האם אוהדי כדורגל קונים רכב חדש לפי הצבע של הקבוצה שהם אוהדים?

כל מי ששרוף על כדורגל יודע – זאת אהבה שאין שניה לה! כשאוהדים קבוצה, חולים עליה בכל הרמות. למשל, אתם לא תראו אוהד של מכבי תל אביב לובש חולצה אדומה, ואתם לא תראו אוהב של הפועל תל אביב לובש חולצה אדומה. זה בא לידי ביטוי גם כשקונים מוצרים ובאופן כללי כל הלייף סטייל שמייצרים מסביב לזה.

אפשר לראות את זה בא לידי ביטוי גם כשאוהדים שרופים רוצים לקנות רכב חדש. כשבאים אל חברת הליסינג ומתעניינים בנוגע לרכב 0 ק"מ, שזה למעשה רכב חדש מהניילונים אבל בתוכנית מימון מיוחדת ומשתלמת שבה חברת הליסינג מורידה יד אחת של הרכב על מנת להוזיל את מחיר הרכב, למרות שהוא חדש לגמרי.

אבל היתרון הכי גדול זה שבעצם אפשר לבחור כל רכב ולהגשים כל חלום בנוגע לרכב שלכם, כשמדובר על רכב 0 ק"מ. לכן אם אתם שרופים על קבוצה כלשהי, אתם יכולים להזמין את הרכב בהתאם לצבע שאתם אוהבים. למשל אוהד של מכבי חיפה יכול להזמין רכב חדש בצבע ירוק, או עם ריפודים ירוקים.

רכב חדש
רכב חדש

כדורגל וצבע של רכבים – לא תלוש מהמציאות

אחד הדברים שהכי מאפיינים אותנו הוא הרכב שבו אנחנו נוהגים. אנחנו כישראלים נמצאים שעות לא מעטות על הכביש, ואנחנו אוהבים לעצב את הרכב שלנו שיראה לכולם בדיוק מי אנחנו ומה אנחנו אוהבים. למשל אפשר לראות לא מעט רכבים עם מדבקות שמבטאות את הדעות הפוליטיות שלהם, את האמונות הדתיות שלהם, ואת התחביבים שלהם. בתור אוהדי כדורגל, אין דבר משמעותי וחזק יותר מאשר לבטא את עצמכם מאשר לקנות רכב חדש שמבטא את צבע הקבוצה שאתם אוהדים.

100 אחוז מימון לכל הרכבים

אם אתם מעוניינים לקנות רכב חדש ולפנק את עצמכם באחד כזה שאתם אוהבים את הצבע שלו, ואת כל מה שהוא מייצג, בניו קאר ליס נשמח לעזור להם להגשים את החלום עם 100 אחוז מימון מלא לרכב ללא מקדמה, על מנת שתקנו את רכב החלומות שלכם ולא תתפשרו. ניתן גם למצוא אצלנו מבצעי רכב ולמצוא רכבים במחירים שלא חוזרים פעמיים.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

חבילות ספורט לקלאסיקו הספרדי

משחק הקלאסיקו הספרדי המפגיש בין ברצלונה נגד ריאל מדריד, הוא ללא ספק אחד ממשחקי הכדורגל המסקרנים והנצפים ביותר בעולם, כאשר בכל עונת משחקים של ה-לה